Haberler > Okuldan Haberler
> İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİMİZ TED ANKARA KOLEJİNDE ELT SEMİNERİNDE
Türk Eğitim Derneği tarafından 04/Nisan/2009 Cumartesi günü İngilizce Dil Eğitimi Standardizasyon çalışmaları kapsamında okulumuz İngilizce öğretmenleri TED Ankara Kolejinde Guy Elders tarafından verilen küçük yaş gruplarında yazma becerisi geliştirme, hata düzeltme ve sınıf yönetimi üzerine bir günlük eğitim almışlardır.
 
 Gerçekleşen eğitime TED Ankara Koleji, TED Polatlı Koleji, TED Konya Ereğli Koleji, TED Eskişehir Koleji, TED Batman Koleji ve TED Samsun Koleji İngilizce öğretmenler katılmışlardır.

 

 
Duyurular
Sayın Velimiz, Vitamin Süreç İzleme Sınavı-1 sonuçları açıklanmıştır.  Sonuçlara www.vitaminegitim.com adresine girerek Vitamin kullanıcı adınız ve şifreniz ile "Okulum" sekmesinden ulaşabilirsiniz.  Süreç İzleme Sınavı-2'nin uygulama tarihi değişmiştir. Sınavımız, 03.12.2015 Perşembe günü uygulanacaktır. 
TEOG ortak sınav takvimi için tıklayınız.
Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi, bir sivil toplum kuruluşu olarak kurumsal algı araştırması planlamaktadır. Bu araştırma, kurumsal iyileştirme çalışmaları ve bu doğrultuda hazırlanacak projeler için önem arz etmektedir. Sağlıklı bir ölçme ve değerlendirme yapılabilmesi için bağımsız TNS Araştırma Şirketi tarafından bir anket formu düzenlenmiştir.
2015-2016 Ortaokul Sınav Tarihleri yayınlanmıştır. Sınav takvimine ortaokul sınav tarihleri kısmından ulaşabilirsiniz.
2015 - 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KIYAFET KATOLOĞU
2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL ÜCRETLERİ
İŞTE TEOG SINAVINDA TED SAMSUN KOLEJİ FARKI
Şirketimiz 24.01.2015 Genel Kurul Duyurusu
2013 - 2014 LYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI
2013 - 2014 TEOG YERLEŞTİRME SONUÇLARI
ATATÜRK KÖŞESİ